خانه / اخبار سرور های الترا / اطلاع رسانی ادمینی سرور الترا

اطلاع رسانی ادمینی سرور الترا

✅ به چند ادمین فوق حرفه ای جهت مدیریت سرور الترا Aim/Awp نیاز مندیم .

❗️شرایط کامل ادمینی زیر رو ندارید لطفا پیام ندید.
(داشتن این شرایط الزامی است)

1- داشتن تایم پلی بالا 500 ساعت در بازی CSGO
2- آنلاین بودن در سرور حداقل روزی 3 ساعت
3- داشتن بازی خوب یا نسبتا متوسط
4- داشتن آشنایی با منوی sourcemodیا ادمینی
5- داشتن ادب، اخلاق و صمیمیت با پلییر ها
6- داشتن حداقل18 سال سن(نیاز به مدرک حداقل کارت ملی)
7- نداشتن چیت یا هر نوع هک در سرور

قوانین ادمینی در سرور Aim/Awp الترا

1- یکی از قسمت های مهم قوانین، داشتن اخلاق ، ادب و صمیمیت با تمامی پلییر ها می باشد، ادمین سرور باید الگویی مناسب برای پلییر ها باشد.

2- هر ادمین باید به ازای هر روز به مدت2 الی 3 ساعت در سرور آنلاین باشدو اگر بخاطر مشکلات، برای مدتی موقت امکان آنلاین شدن در سرور را نداشته باشد باید به مدیر سرور اطلاع دهد در غیر اینصورت با بررسی های انجام شده در آخر هر ماه باعث حذف اکانت ادمینی فرد خواهد شد.

3- در صورتی که ادمین قصد تغییر مپ در هر زمان را داشته باشد ابتدا باید با استفاده از Vote از پلییر ها بپرسد که آیا موافق با تغییر مپ هستند؟ اگر درVoteهمه موافق بودند دوباره با استفاده از گزینه Map Voteدر منویVote Commandsدر منوی ادمینی، اقدام به گرفتنMap Voteو تغییر مپ کند، در غیر اینصورت اگر مشاهده شود که بدون Voteمپ سرور تغییر کرده با ادمین برخورد خواهد شد و هیچ گونه عذری پذیرفته نخواهد شد.

4- در صورتی که پلییری در سرور باعث ناراحتی بقیه پلییر ها شود (از قبیلCamp, Block, Spam Voice/Chat و غیره) ، ادمین باید برای فقط یک بار به پلییر متخلف تذکر بدهد، در صورت بیاعتنایی پلییر متخلف به تذکر، ادمین می تواند پلییر متخلف را از سرور Kickکند و در صورتی که دوباره پلییر متخلف به سرور متصل شود و رفتار خود را درست نکند ، ادمین می تواند پلییر متخلف را Banتایمی بین 10 تا 60 دقیقه نماید.

5- اگر ادمین تشخیص دهد که پلییر چیت یا هر نوع هکی دارد و 100 درصد از این بابت مطمئن باشد ، برای بن دائم باید حداقل 3 راند دمو گرفته باشد تا در صورت پیگیری بن بتواند مدرک قابل قبولی برای بن خود ارائه دهد یا در غیر اینصورت اگر در چیت داشتن پلییر شک داشته باشد باید با بقیه ادمین ها مشورت کند و در نهایت در صورت نداشتن دمو بن تایمی کمتر از 24 ساعت بدهد. ادمین باید در بن دادن دقت کند و بخاطر مسائل شخصی بن نکند .

6- در صورتی که پلییری به ادمین سرور یا هر پلییر دیگری بی احترامی و بی ادبی کند، اگر فحش ناموسی باشد ادمین باید با داشتن مدرک و دمو Ban دائم بدهد و اگر فحش ناموسی نباشد باید ابتدا اخطار ،در صورت تکرار Mute/Gag و دفعه سوم Ban تایمی بین 10 تا 60 دقیقه بدهد.

7- تمامی ادمین ها وظیفه دارند در سرور موقع انجام هر کاری (از قبیل Vote, Ban, Kick و غیره) با ادمین های حاضر در سرور هماهنگ کنند، باید بین ادمین ها مشارکت باشد تا مشکلی بین ادمینها نباشد.

8- در صورتی که پلییر در سرور در حال تبلیغ است می تواند پلییر متخلف را Ban تایمی بین 10 تا 60 دقیقه بدهد و در صورت تکرار با داشتن مدرک یا دمو Ban دائم نماید.

9- گذاشتن آهنگ توسط پلییر ها در سرور آزاد می باشد به شرطی که آهنگ دارای محتویات ضد سیاسی ، مذهبی و یا تمسخر قومیت های کشورمان نباشد، اگر چنانچه پلییر به تذکر ادمین بابت گذاشتن آهنگ غیر مجاز عمل نکرد ، ادمین می تواند پلییر متخلف را در سرور فقط Mute کند.

10- ادمین باید هر موقع که انلاین می شود در سرور تیم اسپیک الترا حضور داشته باشد. یکی از مهمترین قوانین است و ادمین باید به این مورد توجه داشته باشد.

13- ادمین وظیفه دارد در صورت دیدن باگ جزئی یا کلی یا کوچک و بزرگ به مدیر سرور اطلاع دهد تا مشکلات در بروزرسانی های آینده رفع شود.

14- ادمین حق ندارد سر به سر پلییر ها بگذارد حتی پلییر دوست صمیمی اش باشد زیرا باعث ناراحتی پلییر های دیگر شده و در نهایت منجر به برخورد شدید با ادمین متخلف خواهد شد.

15- ادمین حق ندارد با پلییری تبانی یا به عبارتی پارتی بازی کند و باعث حذف اکانت ادمینی می شود.

16- استفاده از هر گونه چیت و هک در سرور توسط ادمین باعث بن دائم ادمین از تمامی سرور خواهد شد.

 

جهت درخواست ادمینی با تلگرام اونر MentalisT یا استیم در تماس باشید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *